Melody Golden Nuts
yra 2014 metais Vilniuje įkurtos kompanijos dukterinė įmonė. Bendrovės pagrindinė sritis yra prekių importas iš Tolimųjų Rytų. Šiuo metu: pistacijos, šafranas, tradiciniai saldumynai. Mes siūlome įvairių rūšių ir paruošimo būdų pistacijas. Kadangi mes turime tiesioginę prieigą prie pistacijų ūkininkų, mes galime tiesiogiai ir be tarpinių trikdžių pateikti produktus; todėl mes galime tiekti geriausios kokybės pistacijas pačiomis geriausiomis kainomis.

Mes siūlome įvairių rūšių ir paruošimo būdų pistacijas. Kadangi mes turime tiesioginę prieigą prie pistacijų ūkininkų, mes galime tiesiogiai ir be tarpinių trikdžių pateikti produktus; todėl mes galime tiekti geriausios kokybės pistacijas pačiomis geriausiomis kainomis.

Melody Golden Nuts pagrindinis prioritetas yra klientų pasitenkinimas ir pastangos gerinti savo verslą ir jo veiklos sritis, remiantis klientų atsiliepimais. Bendrovės gaminiai yra parduodami Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir kitose tarptautinėse rinkose.

Europos higienos standartų laikymosi kontrolė – tai pagrindinis kompanijos dėmesys visame gamybos procese. Dėl šios priežasties mūsų įmonė gali garantuoti savo klientams aukščiausios kokybės produktus.