Melody Golden Nuts
yra 2014 metais Vilniuje įkurtos kompanijos dukterinė įmonė. Bendrovės pagrindinė sritis – prekių importas iš Tolimųjų Rytų. Šiandien įmonė rinkai pristato Pistacijos.lt elektroninę parduotuvę, kurioje rasite platų asortimentą produktų, tai – sūdytos pistacijos, nesūdytos pistacijos, šafranas kiti saldumynai.

Įvairių rūšių pistacijos: sūdytos pistacijos, nesūdytos pistacijos, šafranas parduodami įvairiais kiekiais bei pasirinktu įpakavimu. Siekiame užtikrinti sklandų klientų aptarnavimą ir prekių pristatymą. Tiesioginis bendradarbiavimas su ūkiais, kuriuose auginamos pistacijos, leidžia užtikrinti aukščiausią kokybę už geriausią kainą. Stengiamės, jog kiekvienas klientas liktų patenkintas produktais.

Melody Golden Nuts pagrindinis prioritetas yra klientų pasitenkinimas ir pastangos gerinti savo verslą ir jo veiklos sritis, remiantis klientų atsiliepimais. Bendrovės gaminiai yra parduodami Lietuvoje, Europos Sąjungoje ir kitose tarptautinėse rinkose.

Europos higienos standartų laikymosi kontrolė, klientų pasitenkinimas – tai pagrindiniai kompanijos prioritetai visame procese.

Tikimės, jog Jūsų apsipirkimas internetinėje parduotuvėje Pistacijos.lt bus malonus ir greitas!